Blog Yazıları

Vellum Etiket

Vellum Etiket

Vellum etiket; kağıt bazlı, beyaz renk yapışkanlı etiket çeşitlerindendir. Kağıt bazlı olması nedeni ile yırtılan ve sıvı temasına uygun olmayan etiket çeşitidir. Vellum etiketlere baskı alırken wax ribon veya barkod yazıcı modelinize göre wax-resin ribon kullanmalısınız.

Kuşe etiketlerle aynı özellikleri sahip olan vellum etiketin, kuşe etiketten tek farkı; yüzeyinin mat olmasıdır. Vellum gibi mat yüzeyli etiketler genellikle yüksek ışık akısına maruz kalan alanlarda barkod okuyuucların etiket yüzeyindeki barkod veya karekodları daha rahat okuyabilmesi için tercih edilmektedir.

Üretici firma olarak; vellum etiketleri istediğiniz adetler ve ölçülerde üretimini yapmaktayız. Online sipariş sırasında ilgili ölçüyü bulduktan sonra siparişinizi “kuşe/vellum” olarak seçiniz. Siparişi tamamlarken; “sipariş notları” alanında etiket cinsinizi özellikle vellum olması gerektiğini belirtebilirsiniz.

Talep ettiğiniz ölçüyü sitemizde bulamadıysanız; 0 216 599 0 999 numaralı telefondan müşteri danışmanı arkadaşlarımızdan destek alabilir, yüksek adetli alımlarınızda özel fiyat talep edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın