Blog Yazıları

Bartender Ultralite

Bartender Programı Satın Al

Seagullscientific ‘n uzun yıllardır barkod sektöründe kullanılan freeware versyonu olan Bartender Ultralite ‘ı 2021 yılı itibariyle kullanımdan kaldırdı. Seagullscientific ‘in sunmuş olduğu tüm bartender versyonları (pro 2019, 2021 artık ücretli.

Bartender Ultralite Alternatifi Nedir?

Eğer bartender ‘ı denemek ve işinize yarayıp yaramadığını görmek istiyorsanız; Seagullscientific ‘in bu konuda yardımı elbette oluyor. Sitelerinden gerekli bilgilerinizi vererek Bartender ‘ın DEMO versyonunu (30 günlüktür) kurabilir ve 30 gün boyunca sınırsız sayıda baskılar alabilirsiniz. Fakat 30 gün sonunda programın demo süresi dolduğundan artık kullanıma kapatılacaktır.

Bartender Lisans Ücreti (Versyon 2016, 2019, 2021) Nedir?

Bartender ‘ı kullanan birçok işletme genellikle Bartender pro versyonu ile işini görmekte. Fakat pro versyonun fiyatı 450 € civarında olduğu için ufak işletmeler bu konuda biraz sıkıntı çekmekte. 2021 itibariyle Ultralite ‘ın kaldırılmasından sonra; ufak işletmeler için daha düşük bir versyon Starter piyasaya sürüldü. Startır versyonun fiyatı ise 290 € seviyelerindedir. Tüm bu bartender versyonları ve fiyatları ile ilgili aşağıdaki ürün sayfalarından gereken bilgiyi edinebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir