Blog Yazıları

Silinmeyen Ribon

Silinmeyen Ribon

Müşterilerimizden gelen talepler arasında “silinmeyen ribon” talebi en sık karşılaştığımız talep çeşitidir. Kullanmakta olduğunuz etiket cinsini ve kullanım alanınızı belirterek, silinmeyen ribon talebinde bulunabilirsiniz.

Ribon Baskım Neden Siliniyor?

Termal transfer baskılar sırasında en çok rastlanılan hatalardan biridir. Daha doğrusu, yanlış ürün veya maliyetten tasarruf amacıyla ucuz uzakdoğu (noname) ürünleri tercih etmenin verdiği neticedir bu durum. Sitemizde sizlere RİBONLAR kategorisinde sunduğumuz tüm ribonlar Fransız Inkanto marka ribonlardır. Kalıcılığı yüksek, premium kalite, silinmeyen ribon çeşitleri arasında bir numara diyeceğimi inkanto ürünleri online olarak temin edebilir, probleminize çözüm sağlayabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Ribonlar 4-5 farklı ana kategoriye ayrılır. Wax, Wax-Resin, Resin, Hot-Foil, Özel Tekstil olarak adlandırılan, iç pazarda en sık kullanılan ürün kategorileridir. Bu ürün kategorileri altında ribonların kaliteleri de içlerinde değişmektedir. Daha doğrusu kaliteden öte, kullanılan etiket malzemesine ve etiketin kullanım alanına göre ribon kodları da aralarında değişiklik gösterir.

Termal ribonlar ana kategorileri ve alt kodları ile birlikte yaklaşık 45 çeşittir. Doğru ürün üzerine, doğru ribon için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca probleminize çözüm olarak aşağıdaki ilgili makaleleri inceleyebilirsiniz.

Tel : 0 216 599 0 999

Silinmeyen Ribon

Bir Cevap Yazın